HAKKIMIZDA

Harika ürünler tasarlamak ve üretmekten farklı bir yol olduğuna inanmıyoruz. Dinamik ve üretken ekibimiz sayesinde ahşabı işlemeye kendimizi adadık!
Hikayemize göz atın!

1984

Ergin Mobilya kuruldu.

1996

Ergin Antik Limited Şirket ünvanı aldı.

2006

Ergin Antik bünyesinde gerçekleştirilen BSH Şarap Rafı Projesi ile ARDINART markasının temelleri atıldı.

2009

ARDINART markası doğdu.

2011

ARDINART ilk alt markası olan ARDINART Wine Cellars ile Şarap Kavı üretimine başladı.

2017

ARDINART, ikinci alt markası olan ARDINART Wooden Mosaic ile dekoratif ahşap duvar kaplamaları üretimine başladı.

2019

 

ARDINART diğer bir alt markası olan ARDINART Wall Wine Rack ile Modüler Ahşap Şarap Rafı üretimine başladı. 

Yola ilk çıktığımız gün kadar heyecanlı ve istekliyiz. En sevdiğimiz işi yapıyor, doğal olanı benimsiyoruz. Bütün ürünlerimizin altında yatan başarı; harika bir takım çalışması, kaliteli ekipman ve kaliteli malzeme üçlemesinden geliyor. Çevrimiçi mağazamızda bulunan ürünlerimize alttaki butondan ulaşabilirsiniz! Mağazaya Git!

Referanslarımız

Sektöründe birer yıldız olan referanslarımıza göz atın! Farklı projeler için çalıştığımız referanslarımızın yanında sürekli çözüm ortağı olduğumuz çok uluslu firmalarla çalışıyoruz!

Mete Ergin

Kurucu | CEO
2009 yılında ARDINART markasıyla şarap kavı ve şarap depolama çözümlerinin yanında doğal ahşap panellerin tasarımı ve üretimi gibi uzmanlık gerektiren birçok yeniliğe imza attı. Ergin Antik tecrübesi ve uzmanlığında inşa edilen ARDINART markası; güçlü bir ekip ruhu ve planlı bir takım çalışması örneği olarak Mete Ergin liderliğinde yoluna devam etmektedir.

Üretim

Tüm üretim faaliyetlerinde sosyal sorumluluk bilinci ile hareket ediyor, çalışanlar arasında cinsiyet, din, ırk, dil, yaş, engellilik ve benzeri nedenler ile ayrımcılık yapmadan iş birliğini destekleyerek uyumlu bir çalışma ortamı yaratıyoruz. Kuruluşumuz, doğal ormanlara zarar vermeyen ve doğanın dengesi üzerinde hiçbir negatif etkisi olmayan orman gözetim sistemi sertifikalı, ahşap ürünleri ile sürdürülebilir ormancılık faaliyetlerini desteklemektedir.
Hakkımızda daha fazla bilgi almak, ürünlerimizi ve üretim alanımızı görmek ve bizler hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle hemen iletişime geçin! İletişim