Uzun bir yolculuk…

ARDINART atölyeleri kalite standartları dahilinde pek çok teknolojik olanakla donatılmış olsa da el işçiliği gerektiren parçalar, üretim şeklinin büyük bir bölümünü oluşturmaktadır. Dolayısıyla ARDINART, ülkemizde unutulmaya yüz tutan ahşap ustalığı ve el işçiliğini sonuna kadar desteklemektedir. Malzeme seçiminde, uzmanı olduğu ahşabı tercih eden ARDINART, doğadan ilham alan tasarımlarında yine doğaya saygıyı ilke edinir.

Hikayemize Göz Atın

Concave

Geometrik görünüme sahip damarları ve yüzey özellikleri ile iç bükey görünümü harikulade yansıtır. Ardinart’ın profesyonel ekibinin ellerinde bir sanat eserine dönüşen bu model, oturma, dinlenme ve uyuma alanlarında rahatlatıcı bir simetrik tasarım sağlarken aynı zamanda modern görünümü ile günümüzün trend dekorasyon ögelerine eşsiz bir uyum sağlar.

Checkers

İsminden de anlaşılacağı üzere dama desenli bir tasarıma sahiptir. Açık ve koyu renklerin ahenginde oluşturulan Checkers yaşam alanlarının; dinlenme, oturma ve yemek alanlarında harika bir bütünlük sağlar. Dekorasyon yönünden modern bir görünüm sağlayan bu model, diğer dekorasyon ve iç mimari özellikleriyle muhteşem bir uyum yakalar.

Strip

Doğal ahşap renginin farklı tonlarını taşıyan Strip, doğal ve özgün bir tasarımla adeta sonsuzluk hissi yaratan bir ambiyansı oluşturur. İnce çizgilere sahip tasarımı ile ortama, modern ve retro bir görünüm kazandırır. 

Lengthy

Yatay ve düzensiz çıkıntıları ile retro ve vintage bir tasarım bütünlüğüne kolayca uyum sağlar. Oturma ve yemek alanlarında klasik bir görünümle beraber modern ve özgün estetik anlayışına hitap eder. Uzunlukları birbirinden farklı karolardan oluşan bu doğal duvar kaplaması, dekorasyon için etkili ve göz alıcı bir katman yaratır.

Radius

Dik ve yatay geometrisi ile simetrik bir tasarım oluşturan Radius, oturma ve dinlenme alanlarında ritmik bir ambiyans oluşturur.Günümüzün modern dekorasyon trendlerine ve iç mimarisine yaratıcı bir uyum sağlayan yapısı ile eşsiz kalitede ve özgün tasarıma sahip bir duvar kaplamasıdır.

Modellerimizi Tanıyın!

ARDINART uzmanlığını yansıtan modellerimizi yakın plandan incelemek için ahşap panel tanıtım videomuzu izleyin!

Stripline

Dikey ve yatay çizgilerden oluşan tasarımı ile kullanım alanlarında ki durağanlığı ortadan kaldırır. Ardinart profesyonelliğinde süreklilik hissi yaratan bu model, dekorasyona canlılık ve uyum getirir. Birbiri ardına sıralanmış yatay ve dikey çizgi grupları, ortamı hareketlendirirken, modern ve retro tarzda döşenmiş dekorasyon ögelerine tam bir uyum sağlar.

Trigon

Asimetrik bir yapıya sahip karolardan bir araya gelen bu tasarım, ortama hareket ve dinamizm ekler. Kendi içerisinde düzensiz bir yapıya sahip olan bu model, bütününe bakıldığında tamamen simetrik bir tasarım görünümü oluşturur. Modern tasarlanmış dekorasyon ögeleri ile muhteşem bir ahenk oluşturur. 

Gibbons

Dışbükey tasarıma sahip bir Ardinart ustalığıdır. Yatay ve dikey dışbükey parçalardan oluşan tasarım, mekanlarda sıcak ve dolu bir görünüm elde edilmesine olanak sağlar. Özellikle yuvarlak tasarıma sahip dekorasyon stillerine oldukça uyum sağlayan Gibbons, vintage, modern ve retro tasarıma sahip dekorasyon ögeleriyle tam bir uyum sağlar.

Trapez

Ardinart uzmanlığı ve profesyonelliğinde üretilen bu özel model, en modern tasarım trendleri ve dekorasyon ögeleri ile ahenk içinde bir birliktelik gösterir. Trapez, günümüzün en çok kullanılan tasarım şekillerinden olan birbirinin zıttı parçalardan oluşmaktadır.

Parkett

Farklı tasarım modelleri sayesinde duvarlar şık ve kaliteli bir tasarıma kavuşuyor! Ardinart Ahşap Panelleri içerisinde özel olarak üretilen iki modelden birisi olan Parkett tarzı ile hiç olmadığı kadar özgün ve zarif duvarlara sahip olursunuz!

Duvarlarda Görsel Şölen!

Ahşap işlemenin ne kadar zor olduğunu tahmin edersiniz. Profesyonel Ardinart ekibinin, her noktasına kadar titizlikle üzerinde durduğu tasarım ve üretim aşamaları büyük bir özveri ile gerçekleştirilmekte!

“Sanatçının içinde şair ve zanaatkar olmak üzere iki kişi vardır. Biri şair, diğeri ise zanaatkar olarak doğar.”

Emile Zola

 

Büyük Özveri!

Ahşap paneller titiz el işçiliğinin harika bir yansımasıdır.

 

Doğal ve özgün!

Doğadan gelen doğallıkla tasarlandı.

 

KOLAY MONTAJ

Ekstra kurulum ve montaj bilgisi gerektirmez!